Ağ & Network

Bilgisayar verilerinin paylaşılıp verimin arttırılması için en iyi çözüm bir network kurulmasıdır.İster tek ofiste iki bilgisayar olsun ister farklı ofislerde yüzlerce olsun verimi arttırabilmek icin network kurulması şarttır.
Çevik Yazılım ekibi olarak şirketinizin bilgisayar ağlarının kurulumunu yapıyoruz.
En uygun kablolama ve Ağ cihazlarının seçimi, gerekli konfigürasyonların yapılması, bilgisayarların ağ üzerinde kurulumu ve Server-Client yapısının hazırlanmasını sağlıyoruz.
Sadece kurulum değil mevcut ağınızı veya kurmuş olduğumuz ağların periyodik bakımlarını da yapıyoruz. Ağ kablolamalarındaki sorunları, ayarların değişkliğini, Server-Client yapısının düzeni ve yeni Clientlerin sisteme entegresini sağlıyoruz.
Sizde şirketiniz için bir ağ ortamı kurdurmak veya mevcut ağ sisteminizin periyodik bakımını yaptırmak için bizmle irtibata geçin...


Hizmetlerimiz...


WAN/LAN Uygulamaları
Kablosuz (Wireless) WAN
VPN (Virtual Private Network)
Ağ Yönetim Danışmanlığı
Kablolama ve Altyapı Hizmetleri

Kısaca Çevik Yazılım

1993 Yılında kurulan firmamız, Dünyada ve Türkiye' de son 15 yılda bilgisayar teknolojilerinde meydana gelen her türlü gelişmeyi yakından takip etmiş, hizmet verdiği her alanda en üst düzey bilgi ve birikime sahip personel yapısı ile çalışmış, en uygun hizmet - en uygun maliyet prensibini göz önünde bulundurmaktadır.

Eklenen Duyurular

Bize Ulaşın

Suadiye Mah..
Küçükağa Sok. No: 1
Kat: 1 Daire: 7
Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 373 93 33
Email: info@cevikyazilim.com