Sistem DesteğiÇevik Yazılım, bilgisayar sistemleri ve bilişim teknolojilerini işinde kullanan tüm kurum ve kuruluşlara yönelik sistem periyodik bakım, servis ve destek hizmetleri sunmaktadır. Destek ve bakım hizmetlerimiz bilgisayar sistemleri ve ağ sistemlerinde problem yaşayan, problem oluşma sıklığını azaltmak isteyen, problem çözmekle vakit kaybetmek istemeyen, profesyonellerin desteğine ihtiyaç duyan, gelişen teknoloji ve yenilikleri sistemlerine uyarlamak isteyen, verimli ve yüksek performansla çalışan bilgi sistemleri özlemi duyan: tüm eğitim kurumları, finans ve bankacılık kurumları, turizm şirketleri ve oteller, inşaat şirketleri, sağlık kurumları, iç ve dış ticaret şirketleri, holdingler, çeşitli üretim sektörü şirketleri ve kamu kurumları için avantajlarla doludur.

Sistem Destek hizmetlerimiz, merkez serviste hizmet verdiği gibi ihtiyacınız olduğunda iş yerinizde uzman bulundurma ve yerinde müdahale gibi farklı seçenekleri içerir.Belirlenen sürede müdahale edilmesi ve sistemin çalışır duruma getirilmesi Çevik Yazılım için en önemli başarı göstergesi olarak kabul edilmiştir.

2-10 adetli küçük ağlardan tutun 100-200 bilgisayarlı lokal ve global ağlara kadar tek noktadan çözümler üretiyoruz. Sistem kurulumu, alt yapısının sağlanması, sistem üzerindeki yazılım ve veritabanların yüklenmesi, sunucu-istemci bilgisayar bağlantılarının yapılması, güvenliğinin sağlanması ve 7/24 kesintisiz çalışır halde tutulması gibi süreklilik arz eden tüm hizmetleri, kısaca sisteminiz ile ilgili her türlü hizmeti Bakım Anlaşmalı firmalarımıza sunmaktayız.

Sisteminiz ile ilgili yerinde ücretsiz expertiz yapıyoruz, firmanıza en uygun teknik servis ve bakım anlaşması hizmeti için teklif veriyoruz.


Hizmetlerimiz...Periyodik Bakım
Sistem Destek

Kısaca Çevik Yazılım

1993 Yılında kurulan firmamız, Dünyada ve Türkiye' de son 15 yılda bilgisayar teknolojilerinde meydana gelen her türlü gelişmeyi yakından takip etmiş, hizmet verdiği her alanda en üst düzey bilgi ve birikime sahip personel yapısı ile çalışmış, en uygun hizmet - en uygun maliyet prensibini göz önünde bulundurmaktadır.

Eklenen Duyurular

Bize Ulaşın

Suadiye Mah..
Küçükağa Sok. No: 1
Kat: 1 Daire: 7
Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 373 93 33
Email: info@cevikyazilim.com