Web Design

Web sitesi günümüzün medyası olan internet üzerinde yer alan size ait bir görsellikle dolu reklam panosudur.Çevik Yazılım firmanızı anlayabilecek en doğru iletişimi kurmayı, sizi sizin yerinize geçerek analiz ederek,en son teknolojiyi sizin hizmetine sunmayı bir görev bilir. .

Çevik Yazılım ekibi sunduğu web sitelerinde c#,vb,asp.net,asp,php,ajax,javascript gibi programlama dillerini, MS SQL(2000-2005),MY SQL,ACCESS veritabanlarını kullanarak , yaptığınız yatırımdan alacağınız geri dönüşün en üst düzeyde olabilmesi için çalışır.

Firmanızı anlayabilecek en doğru iletişimi kurar, sizi sizin yerinize geçerek analiz eder.Ekib olarak bugüne dek yüzlerce web sitesinin,oluşturulması ve yayına geçmesinde aktif rol almıştır.Yaratılan web tasarımların her zaman özgün ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar nitelikte olması, etkileşimli eleştirel bakış ile hayata geçirilmesi, projelerin her aşamasında müşteri tarafından takibe uygun test yayının sağlanması temel politikasıdır.

Sürpriz sonuçlar üretmek yerine, iş ortağının; isteklerinin ve ihtiyaçlarının tam karşılandığının, tatmin olunduğunun, her oluşturulan bölümün bir test yayınından görülmesini sağlayarak ve teyit alarak sonuçta bütünün teyidine varacak şekilde hayata geçirilmektedir. Merak Ettikleriniz...
Web sitesi nedir?
Neden Web sitesi Yaptırmalıyım ?
Web sitenizle ne tür tanıtımlar yapabilirsiniz?
Web Sitesi Güncelleme
Web sitesi pahalı mıdır?
Web Sitesi ve Web Tasarımı Nasıl Olmalı?
Firmalar için web sitesi zorunluluğu

Kısaca Çevik Yazılım

1993 Yılında kurulan firmamız, Dünyada ve Türkiye' de son 15 yılda bilgisayar teknolojilerinde meydana gelen her türlü gelişmeyi yakından takip etmiş, hizmet verdiği her alanda en üst düzey bilgi ve birikime sahip personel yapısı ile çalışmış, en uygun hizmet - en uygun maliyet prensibini göz önünde bulundurmaktadır.

Eklenen Duyurular

Bize Ulaşın

Suadiye Mah..
Küçükağa Sok. No: 1
Kat: 1 Daire: 7
Kadıköy / İSTANBUL
Tel: +90 (216) 373 93 33
Email: info@cevikyazilim.com